Виставка ХС ГРУП

Багато років ХС ГРУП залишається дружною сім’єю відданих своїй праці професіоналів. Ми пишаємося численними досягненнями нашої команди, розділяємо їх радості та невдачі, разом формуємо шлях до успіху. І нам є про що розповісти!
Ідея не просто взяти участь у черговій будівельній виставці, а зробити там буквально “veni, vidi, vici” (впевнено затьмаривши всіх інших учасників) з’явилася в нашого керівництва досить спонтанно. На підготовку залишалося зовсім небагато часу, і робота закипіла. Однак вже на першому етапі ми зіткнулися з проблемою: вартість “крутого” виставочного стенду виходила просто захмарною! Було знайдено просте й водночас ефектне рішення — замість використання в конструкції суцільних дерев’яних/металевих елементів ми надрукували велику банерну сітку з мінімалістичним дизайном, яку й “одягнули” поверх каркасу з труб. Розміщена в потрібних місцях світлодіодна підсвітка дозволила підкреслити ключові деталі, та й в цілому привернути увагу відвідувачів виставки.
Аби додати стенду інтерактивності, ми замовили друк зразків нашої продукції (металу) на 3Д-принтері, і розмістили іх на стіні. Вийшло доступно та наглядно. Завершила композицію спеціальна тумба с нашим логотипом, яка також мала підсвітку і виконувала функцію журнального столику.
У подальшому ми декілька разів експонували цей виставковий стенд на різноманітних заходах аж до початку повномасштабної війни, і неодмінно отримували схвальні відгуки та великий обсяг уваги всіх їх учасників. Таким чином ми довели, що прості та недорогі рішення цілком можуть бути кращими за складні й коштовні.
